FreeInternet
این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد
FreeInternet
sex
رقص روی شیشه

دانلود قسمت۱۰ رقص روی شیشه

رقص روی شیشه قسمت 10

 فروش رقص روی شیشه – قسمت۱۰

درباره سریال:
«رقص روی شیشه» سریالی اجتماعی و عاشقانه محصول سال ۱۳۹۷ کشور ایران است. کارگردانی آن بر عهده «مهدی گلستانه» بوده‌ و بازیگرانی چون «بهرام رادان»، «مهتاب کرامتی»، «امیر آقایی»، «مهرداد صدیقیان»، «میترا حجار»، «حامد کمیلی»، «هدی زین‌العابدین»، «بیتا فرهی»، «اکبر زنجانپور»، «سحر قریشی»، «ستاره اسکندری»، «ترلان پروانه»، «همایون ارشادی»، «علیرضا زمانی‌نسب» و «نگار فروزنده» در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

FreeInternet

در صورت نیاز از طریق یکی از روش‌های زیر با پشتیبانی تماس بگیرید

۱. ارسال ایمیل به آدرس support@salamcinama.ir

۲. ارسال پیام به آدرس تلگرام salamcinema_help

۳. تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۹۴۲۱۹

داستان سریال رقص روی شیشه و عکس های بازیگران این سریال

سریال رقص روی شیشه یکی از مجموعه های نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه است که چهره های معروف سینما و تلویزیون در این سریال حضور دارند. کارگردان این سریال پیمان جعفری تهه کننده چهار فیلم دیگر نیز بوده است.

مجموعه عوامل سریال رقص روی شیشه بعد از اینکه قسمت هایی از نگارش را آغاز کردند از بهرام رادان برای بازی در این سریال دعوت کرده اند که به احتمال زیاد این سوپراستار در این سریال بطور قطعی حضور خواهد داشت و این اولین حضور بهرام رادان در یک مجموعه نمایش خانگی خواهد بود.

سریال رقص روی شیشه حداقل در ۲۶ قسمت تولید شده است و موضوع این فیلم اجتماعی است. مهدی گلستانه پس از تهیه کنندگی سریال موفق عاشقانه این بار با کارگردانی سریال رقص روی شیشه دومین تجربه خود را در شبکه نمایش خانگی خواهد داشت.

 

title="" alt="" href="http://bit.ly/2PwrBui" target="_blank" rel="follow">FreeInternet
فیلم,دانلود,قسمت اول,سریال رقص روی شیشه,لینک مستقیم,رایگان,دانلود ۱ رقص روی شیشه,بازیگران,هدی زین العابدین,میترا حجار,سحر قریشی,عکس,بازیگران فیلم,فیلم رقص روی شیشه,ترلان پروانه,بهرام رادان,مهرداد صدیقیان,امیر آقایی,دانلود سریال رقص روی شیشه,بازیگران سریال رقص روی شیشه

نمایش بیشتر
FreeInternet

نوشته های مشابه

دیدگاه ها

بستن
بستن